6 faktů o 11/9 (I.)

28. dubna 2013 v 15:28 | Terela |  Konspirační teorie
Křik, pláč, zoufalství, hrůza v očích. 11. září 2001 se zapsalo do dějin děsivým útokem na 2 mrakodrapy dvojčat světového obchodního centra a na Pentagon. Do budov narazila dopravní letadla, která řídili teroristé. Ale vážně to byli teroristé, nebo šlo o "útok pod cizí vlajkou"? Dnes vám přináším prvním 6 důvodů, proč nevěřit oficiální verzi, která vše zametla pod koberec.

  1. Roztavená ocel? Pád budov způsobilo to, že se pod žárem roztavila ocelová konstrukce. Aby se tomu tak stalo, potřebovala by ocel teplotu téměř 1500 °C . Ale budovu musela odolávat teplotě zhruba 700°C Což je méně jak polovina! Budova prý byla navržena tak, aby odolala vysokým teplotám, kde se tedy mistr tesař utnul? Ledaže by někdo použil chemikálii, která by hoření a teplotu podpořila. Vědci se schodují na termitu. Dá se i natírat, ale jakmile uschne, stává se vysoce hořlavým. Ale kdo by si tím dobrovolně natíral mrakodrap, pokud by se ho nechtěl zbavit..
  2. Proč letadla nebyla zastavena? Do New Yorku se blíží letadla, která tam vůbec neměla být. To přeci není v pořádku! Museli přeci vědět, že takové ztracené letadlo může napáchat ohromné škody. Proč tedy letadla nesestřelili stíhačky, New York a Washington, jsou nejhlídanější místa, jež brání letecká základka Andrews, která je vždy v pohotovosti a dolet do jim New Yorku trvá 4 minut! Proč tolik nákladné základny Amerika má, když je neochránili před neštěstím tohoto rozsahu. Takovou věc, která se stala 9/11 vůbec nesměli dopustit. To jim to nebylo ani trochu nápadné, obzvlášť když se jim údajně dostalo varování několik dní předem? Ale co když dostali jiné pokyny, pokyny nezasahovat...
  3. Pojistný podvod? 2 měsíce před útokem si majitel Larry Silversteinne nechal dvojčata pojistit na 6 miliard dolarů. Navíc se mluvilo o tom, že by budovy měli podlehnout přestavbám, která by vyžadovali odborné strhnutí, jež bylo finančně velmi náročné.
  4. Černé skříňky. Další nesrovnalostí je údajné nenalezení černých skříněk, které mohli obsachovat rozhodující informace o tom, jakým jazykem únosci mluvili, či o tom, jak únos probíhal. Z neznámých důvodů se ale skříňky nepodařilo najít... Opravdu? Jak je možné, že našli kousky kostí v popelu, a kdesi cosi, ale to, po čem měli lidské oči pátrat nejvíce, nenašli. Jenže není vše tak, jak se zdá. FBI má prý údajně všechny skříňky schované někde v hangáru, pokud je tedy někdo nezíská, FBI pravdu neprozradí.
  5. Pilot profesionál! Když zaměstnanci dispečinku spozorovali, jak se na Pentagon blíží obrovský Boeing, rozhodně si mysleli, že je to stíhačka. A co je k tomu vedlo? Letadlo udělalo ostrý obrat o 360°, a pak narazilo do Pentagonu. Takový obrat s dopravním letadlem udělá jen profesionální pilot a to třeba až na 20 pokus. Jak by tedy teroristé dokázali s Boeingem tento manévr na 1. pokus, když ani nebyli profesionálními piloty. Nabízí se tedy jen jediná odpověď, do Pentagonu nenarazilo dopravní letadlo, nýbrž stíhačka.
  6. Tady něco nehraje Pomineme-li fakt, že by teroristé ani do budovy nedokázali narazit a že se nenašli žádné odpovídající trosky letu 77 v blízkosti Pentagonu, jak je tedy možné, že zde dokázali vyšetřovatelé najít pas jednoho z teroristů v troskách? Nejdříve nám tvrdí, že důkazy shořeli, a pak najdou papírový doklad, áha...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte konspirační teorii o 11. září 2001, nebo oficiální verzi tragédie?

Konspirační teorii
Oficiální verzi

Komentáře

1 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 29. dubna 2013 v 16:14 | Reagovat

Máš výborné články, mám rád konspirační teorie..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama