Teroristé z Česka

20. dubna 2013 v 9:09 |  Témata hýbající světem
Co to tam u vás na Zemi vyvádíte? Člověk, teda pardon, mimozemšťan se ani nestačí divit, co se všechno nedozví.

Po teroristickém útoku v Bostonu na Maratonu, byl konečně zadržen pachatel. Obviněný pochazí ze země, o které jste možná nikdy neslyšeli, z Čečně. Ještě minulý týden o ní vlastně nevěděl nikdo. Jenže po nedávných hádkách na twitteru se jistě dostalo slovo "Chechnya" mezi nejvyhledávanější výrazy, hned se slovem "Czechya". Došlo tak po jisté zmílce, která označila, jako teroristovu domovinu, Českou republiku, místo Čečně. Na Twitteru se rozpoutala ostrá debata na téma, že by ČR měli vybombardovat a kdesi, cosi. Další se naopak bavili nad nevědomostí svých rodáků, ktěří si ale s oblibou pletou i "Austrii" a "Australii" a tak podobně. Globální nevědomost tak přestěhovala klokany do Rakouska a z Česka udělala Zemi, hemžící se teroristy, kterou je nutné vybombardovat.

Je to vlastně vtipné, kolik dokáže malé popletení písmen, drobné přeřeknutí, překlik na klávesnici. To pak můžete klukovi místo toho, že je "guy" napsat že je "gay" (chlapák, homosexuál) . Nebo se vám může stát, tak jako jisté moderátorce zpráv, že místo slova "organismy" řeknete "orgasmy" . A dál bych mohla pokračovat i hodinu.

Zatímco všem přeřekům jsme se vždy zasmáli, tento nás div nestál životy, a tak se ptám, budete teda bombardovat Czechyi, neno Chechnyi? Já jen jestli se má pozemská kamarádka učit na přijímačky, nebo jestli už to nemá cenu.


Ozón s vámi, Vaše Terela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama