Květen 2013

Dnešní doba bere dětem dětství

29. května 2013 v 18:20 | Terela |  Témata hýbající světem
Ahojte, jak tak na to koukám, česká internetová scéna je plná osmiletých holčiček, které radí ostatním "jak se lýčit", "jak zbalyt kluka" nebo natáčí "vydeodotazníky" . Dobrá chápu , že když vidí velké holky, jak jsou namalované a sluší jim to, tak to chtějí zkusit také, proč ale natáčí rozcapená videa, ve kterých se tváří jako mistr světa amoleta a jsou děsně cool, sexy, in, a SWAG. Mě osobně je 15 a když se nějak nalíčím, to už musí být. Myslím si, že bohatě stačí řasenka a někdy oční linky, jenže to si rozhodně nemyslí drahé kolegyně z youtube, které jsou zmalované jako s odpuštěným kurvy.

Na ukázku vám sem dám pár videí "růžových holčiček" (tak jsme pojmenovali s kamarádkou takové ty holčičky co chodí v růžovém, chovájí se jako princezny a místo slova "hovno" říkají "hovínko" a mají z toho strašnou prču)
Jde o užitečné tutorialy které vám ukáží, jak se rozhodně nechovat nejen na internetu, ale i v reálu.

A začneme slečnou Jindřiškou, která si smrká do trička a nemusí si malovat očíčka, protože je má od včera.
Toto video nás krásně poučí o tom, že rozcapování není roztomilé, vtipné ani nic podobného. Vytváří efekt stupidního člověka, který neví, co by roupama dělal.

Video plné symbolů aneb Die Young

27. května 2013 v 17:16 | Terela |  Konspirační teorie
To ,co jsou Illumináti asi většina z vás ví, kdo ne, doporučuji si něco přečíst na internetu abyste pochopili význam tohoto článku.
Poprvé co jsem klip Die young viděla, mě hnedka zarazilo, kolik obsahuje trojúhelníků, což se ale po podrobnějším prozkoumání stalo tím nejmenším, klip je plný podprahových nápisů, obrázků...

500 míst, kde stojí za to být... (II.)

26. května 2013 v 13:20 | Terela |  500 míst, kde stojí za to být...

Opět přináším 10 míst, které byste měli alespoň jednou za život vidět.

11.Centralia
Jedno z nejznámějších měst duchů. Najdete ho v USA, přesněji v Pensylvánii. Město žilo těžkou uhlí, v roce 1962 ale podzemní ložiška zachvázil požár a doposud se ho nepodařilo uhasit. Podle odhadů prý bude pod městem hořet ještě 250 let! Obyvatelé byli přesunuti jinam, když začali ze země utíkat jedovaté splodiny. Centralia se tedy stala městem duchů, jež ještě desítky let nikdo obývat nebude.

500 míst, kde stojí za to být... (I.)

21. května 2013 v 19:28 | Terela |  500 míst, kde stojí za to být...
Pozemšťané, žijete na Zemi a už chcete cestovat do vesmíru? Vždyť jste ani nebyli na těch nejkrásnějších místech vaší planety a už chcete dál. Někteří z vás ani pořádně neznají pořádně českou zemi a chtěli by na Mars. Ale vždyť u vás je tak krásně! Pojud potřebujete důkaz, nemám pro vás jen jeden, ale hned 500 důkazů s tím, že si i já sama vždy označím místa, na kterých už jsem byla. Schválně jestli se tento rok podívám alespoň na 50 míst z mého seznamu.

1.Aral Sea
Číslem jedna na mém seznamu je rozhodně Aralské jezero. Vlastně si tam přeji jet už od minulého roku, když jsem zjistila, že něco takového na Zemi existuje. Pokud nevíte, o co se jedná TADY je můj článek

Hodiny dotikávají

11. května 2013 v 15:06 | Terela
Země, modrá planeta znamenající symbol života. Oceány se bouří dunícimi vlnami, moře oblizují břehy země a řeky, potoky, říčky vesele poskakují údolími. Pevnina trpělivě přečkává nástrahy, ale né všudypřítomné vody, nýbrž nás, lidí. Voda je monstrum, které nám může ublížit, ale né naší planetě, té můžeme ublížit jen a jen my.

Začalo to vývojem prvních mikrobů, pokračovalo to jednuduššími živočichy, poté přišli dinosauři, meteorit, a pak se začali spouštět hodiny té největší katastrofy, co mohla tuto zemi postihnout, přicházeli první formy života podobné lidem. Ti se nejdříve naučili uživit pomocí sběru kořínků, pak se z nich stávali uskupení, tlupy, naučili se lovit zvířata, vyvíjeli se lidé i první obchody, lidé měnili maso za bylinky. První větší civilizace přicházejí se vznikem Mezopotámské říše a se starověkým Egyptem. Začíná se objevovat první nadřazenost jiných lidí nad druhými. Dříve to byl vůdce tlupy, poté to byl vládce říše. S příchodem Chamurapiho se začal rýsovat první zákoník.
pyramid animation

Vyjádření k televizním ovcím

9. května 2013 v 22:54 | Terela |  Zajímavosti
Před přibližně rokem se všichni dá se říci smáli korejcům, že davově bulí kvůli smrti Kin Čong Ila, to že vlastně neměli na vybranou, to už v potaz nikdo nebral. Ale podívejte se na sebe, nebo na lidi ze svého okolí. Zapnou televizi a tam něco říkají o výbuchu, který zabil 3 lidi. Média nám to předhazují ještě 2 týdny po události, vysílají reportáže z místa, rozhovory s lidmi, co oběti znali, ukazují, co se již v minulosti stalo podobného a celá republika tím žije, davově div neoplakávají tu hrůznou tragédii, kterou v televizi pitvají do detailů už několik týdnů.
A já se ptám, nejsou lidé ovečky ve stádě? Nikdo je nenutí oplakávat lidi, které ani neznají, přesto jsou tou tragédií zasaženi. Horší ale je, že v Africe a nejen tam, kdekoliv po světě umírá zbytečně spousta lidí a o těch nikdo neví, ale o klukovi, který skočil z okna, ví celá republika a to jen proto, že ho média vybrala, že ukázala jeho osud, že otravují jeho rodinu dnem i nocí a chějí další šťavnaté informace do televizní reportáže.
Místo soucitu a pochopení je to těžký boj o pikantnosti, které mohou pustit do éteru. Televize vám ukáže, koho litovat a vy ho litujete, televize vám ukáže kdo je dobrý a vy ho máte za dobrého. Nikdy jste se o něj nezajímali a zajímat nebudete, ale ve vašich očích je ten dobrý, sic střílel po vesnici po kočkách, ale pak se jednou nachomítnul k nehodě, pomohl a televize z něj udělá hrdinu. Jenže vy neznáte jeho druhou stránku, tu vám nikdo neukáže a tetka v televizi, ta to taky neřekne, ta ho vychválí do nebes, jaký je to náramný člověk jen proto, že bude v televizi.