Červenec 2013

3. 11. září 2001 - Pentagon

31. července 2013 v 14:12 | Terela |  Konspirační teorie
Ve spojitosti s 11. zářím se jistě každému vybaví obraz hořících dvojčat padajích k zemi. Těm se ale dnes věnovat nebudu, avšak téma 11. září nevypustím, jen se přesměruji k jiné události tohoto dne, ktrou je útok na Pentagon.

Co se vlastně stalo? Údajně narazilo jedno unesené letadlo do Pentagonu, jenže důkazy říkají něco jiného.
Jednou z podivností je to, že NORADu (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany) bylo zakázáno poslat stíhačky na unesená letadla, toto přikázání prý přišlo z Bílého domu. Kdyby ale stíhačky letadla sestřelily, předešlo by se ztrátě 3000 lidí!

2. Přistání na Měsíci

30. července 2013 v 9:37 | Terela |  Konspirační teorie
Tato poměrně známá konspirace patří mezi mé oblíbené, nedá se říci, že jí věřím, ale vzhledem k tomu, jak nemyslitelné věci popisuje, mě vážně zaujala. Jedná se o to, zda opravdu přistálo Apollo 11 na Měsíci.

-Přistání na Měsíci
Konspirace si pohrává s myšlenkou, že amerika celý let nafalšovala a natočila v ateliéru poté, co rusové dokázali, že je to technicky nemožné, navíc se bavíme o době, ve které ještě nebyly technologie vyspělé jako dnes.

A co nahrává konspiraci do karet? Například silné Van Allenovo záření, které je vysoce radioaktivní a i dnes se létá pod ním z důvodů bezpečnosti.
Na Měsíci není voda, která by změkčila půdu natolik, aby astronauti udělali nějaké, natožpak tak silné, otisky bot do země.

1. FEMA campy

29. července 2013 v 18:15 | Terela |  Konspirační teorie
Můj blog je tomuto tématu zasvěcen, takže jsem za něj opravdu ráda. Pokusím se najít síly na to abych každý den napsala alespoň jednu konspirační teorii, známou i téměř neznámou. Třeba pak změníte svůj dosavadní názor a sundáte růžové brýle.

FEMA campy
- Celá tato konspirace se točí okolo ,,federální agentury pro řízení krizových situací", ta totiž nechala vybudovat krizová centra po celé Americe, jež mají údajně sloužit jako útočistě pro občany zasažené živelnou katastrofou. To zní moc hezky, že ano? ALE, proč je okolo těchto útočišť vedený plot s ostnatým drátem vedoucím dovnitř tak, aby nikdo nemohl utéci?
Dalším zajímavým faktem je, že u každého tábora je železniční trať, kopírující styl Osvětimi a podobných nacistických táborů, po kolejích se totiž nejlépe převáží velké množství lidí.