1. FEMA campy

29. července 2013 v 18:15 | Terela |  Konspirační teorie
Můj blog je tomuto tématu zasvěcen, takže jsem za něj opravdu ráda. Pokusím se najít síly na to abych každý den napsala alespoň jednu konspirační teorii, známou i téměř neznámou. Třeba pak změníte svůj dosavadní názor a sundáte růžové brýle.

FEMA campy
- Celá tato konspirace se točí okolo ,,federální agentury pro řízení krizových situací", ta totiž nechala vybudovat krizová centra po celé Americe, jež mají údajně sloužit jako útočistě pro občany zasažené živelnou katastrofou. To zní moc hezky, že ano? ALE, proč je okolo těchto útočišť vedený plot s ostnatým drátem vedoucím dovnitř tak, aby nikdo nemohl utéci?
Dalším zajímavým faktem je, že u každého tábora je železniční trať, kopírující styl Osvětimi a podobných nacistických táborů, po kolejích se totiž nejlépe převáží velké množství lidí.


- Další věc, která tak trošku nehraje, je to, že na území USA jsou nalézány tisíce plastových rakví patřící FEMĚ. Do jedné se vejdou 4 osoby, vlastně taková průměrná rodina. FEMA to ospravedlnila tím, že je to pro případ propuknutí epidemie prasečí chřipky. Áha, jen by mě zajímalo zda-li ta prasata nejsou vládní úřednící...
- Použití tzv. Fema campů má vlastně přímou souvislost se stanným právem. Říkáte si, že to by nikdy prezident nedopustil? Ale on už to udělal, podepsal MDAA, jistý federální zákon, který dovoluje vyhlášení policejního státu a uzavření každého, kdo nebude vyhovovat, ať už je to bloger, píšící protiamerické názory na svůj blog, nebo člověk mající protinárodní názory. A to vše bez řádného odsouzení, prostě jen tak...
Ale tohle vlastně není konspirační teorie, vše je otevřené napsané, nedá se to zpochybnit, i tak se zarytí vlastenci amerického (již brzy policejního) státu, snaží sami sebe přesvědčit, že je to jen hloupá konspirace. Jenže není...

,,Kontroverzní je ovšem záhlaví X - "Counter-Terrorism", podsekce 1021 a 1022, které dávají americké armádě možnost zasahovat na území Spojených států, stejně jako umožňují zatýkání osob včetně Američanů na území USA a jejich neomezené věznění bez sdělení obvinění a řádného soudního procesu. Několik organizací podalo proti této části zákona stížnost. Federální soud Spojených států ji prohlásil za neústavní." (WIkipedia)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adel Adel | 29. července 2013 v 18:57 | Reagovat

Musím souhlasit. Sice to půjde postupně do celého světa, ale Amerika je šílená a vůbec jim to nezávidím. Americkej sen.

2 Saru Saru | Web | 29. července 2013 v 20:06 | Reagovat

o tomhle jsem už zaslechla a i když nerada, dodala bych k tomu ještě miliony pytlů na mrtvoly...

3 LukasLongr LukasLongr | E-mail | Web | 30. července 2013 v 11:08 | Reagovat

Zajímavý článek. Nemyslím si, že by měla tato společnost v plánu nějaké masové zabíjení jako v koncentračních táborech. Vlak bude možná větší šance pomoci více lidem. Ale jsou to jen spekulace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama