2. Přistání na Měsíci

30. července 2013 v 9:37 | Terela |  Konspirační teorie
Tato poměrně známá konspirace patří mezi mé oblíbené, nedá se říci, že jí věřím, ale vzhledem k tomu, jak nemyslitelné věci popisuje, mě vážně zaujala. Jedná se o to, zda opravdu přistálo Apollo 11 na Měsíci.

-Přistání na Měsíci
Konspirace si pohrává s myšlenkou, že amerika celý let nafalšovala a natočila v ateliéru poté, co rusové dokázali, že je to technicky nemožné, navíc se bavíme o době, ve které ještě nebyly technologie vyspělé jako dnes.

A co nahrává konspiraci do karet? Například silné Van Allenovo záření, které je vysoce radioaktivní a i dnes se létá pod ním z důvodů bezpečnosti.
Na Měsíci není voda, která by změkčila půdu natolik, aby astronauti udělali nějaké, natožpak tak silné, otisky bot do země.


Asi nejznámějším důkazem této konspirace je fakt, že americká vlajka nemohla na Měsíci tak krásně vlát, jelikož tam je vakuum, čili vzduchoprázdno!
Další věcí je to, že na jedné fotografii je vyfocen měsíční rover, ale nevedou k němu žádné stopy po kolech. Prý je to tím, že zvýření prach stopy zakryl, ale jak je možné, že na roveru nebyly stopy po prachu?

Ať už je pravda jakákoliv, nikdy se ji nedozvíme, co bylo a nebylo natočeno ve filmovém studiu nám nikdo stejně neřekne... Možná je to tak napůl, sice bylo přistání uskutečněno, ale nějaké snímky od tama nepochází.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Any Any | Web | 31. července 2013 v 15:45 | Reagovat

Viděla jsem nějaký dokument ve kterém bylo, že na té vlajce byla tyčka, která vlajku držela tak, aby jakoby "vlála", ovšem jestli je to pravda, to nikdo neví... x)
Nejlepší je, že na Odvrácené straně Měsíce je údajně základna... x)

2 X X | 16. května 2014 v 9:33 | Reagovat

Zvýření prach?

Chudáci výři, ptáci zaprášení. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama