3. 11. září 2001 - Pentagon

31. července 2013 v 14:12 | Terela |  Konspirační teorie
Ve spojitosti s 11. zářím se jistě každému vybaví obraz hořících dvojčat padajích k zemi. Těm se ale dnes věnovat nebudu, avšak téma 11. září nevypustím, jen se přesměruji k jiné události tohoto dne, ktrou je útok na Pentagon.

Co se vlastně stalo? Údajně narazilo jedno unesené letadlo do Pentagonu, jenže důkazy říkají něco jiného.
Jednou z podivností je to, že NORADu (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany) bylo zakázáno poslat stíhačky na unesená letadla, toto přikázání prý přišlo z Bílého domu. Kdyby ale stíhačky letadla sestřelily, předešlo by se ztrátě 3000 lidí!


Když se tragédie stala, údajně mělo být funkčích 85 bezpečnostních kamer, které by jasně ukázaly, co do Pentagonu narazilo, ale světe div se, FBI všechny materiály zabavila. Po pěti letech uvolnila jeden záběr, z něhož se nedá poznat vůbec nic. Pusťe si 1:25 minutu, kdo tam najde Boeing má u mě velkou zmrzku...
Údajný únosce se učil pilotvat Cessnu a ani s tou mu to prý nešlo, je možné, že by zvládl Boeing nejenže pilotovat, ale dokonce s ní udělat složitou otočku a dále letět těsně nad zemí? Takový manévr zvládnou profesionání piloti (možná ani ti ne) a ne člověk, který sotva udrží ve vzduchu malé letadlo.

Pentagon nemohl dopočítat náklady ve výši 2 bilionů, a zrovna v místě nárazu "letadla" všechna data o tomto problému byla zaznamenána. Náhoda, že?

A nejznámější nesrovnalost. Díra po nárazu sotva dosahovala velikosti letadla, vlastěn to byla taková garáž na 2 auta. Navíc nebyly k nalezení díry po motorech, jež jsou jindy jevem běžným.

What the fuck? Co se sakra stalo?

Podobné články----
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte konspirační teorii o 11. září 2001, nebo oficiální verzi tragédie?

Konspirační teorii
Oficiální verzi

Komentáře

1 Any Any | Web | 31. července 2013 v 15:41 | Reagovat

Paráda, paráda a ještě jednou PARÁDA! Konečně někdo, kdo se o tohle opravdu zajímá a hlavně VÍ! Víc takových lidí. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama