Srpen 2013

6. - 6 faktů o 11/9 (II.)

3. srpna 2013 v 13:43 | Terela |  Konspirační teorie
O 11. září tu toho padlo už mnoho. I tak vám napíši další nesrovnalosti, které se s tímto dnem pojí, jelikož pravdy není nikdy dost.


  1. Je téměř logické, že únosci letadel neměli šanci přežít nárazy letadel. Jak je ale možné, že ti lidé, kteří za únosce byli označeni, dále žijí a o své smrti se dozvěděli z novin.
  2. Další velice podivnou a ne zrovna známou událostí tohoto dne je pád budovy č.7. Ta totiž spadla, aniž by do ní nějaké letadlo narazilo! Její pád vypadal jako dokonale promyšlená řízená demolice. Navíc byly později v okolí budovy nalezeny pozůstatky super-termitu (výbušnina použitá k demolici)

5. HAARP

2. srpna 2013 v 12:06 | Terela |  Konspirační teorie
Dnes se zaměřím na HAARP. Jedná se o vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum, jež zkoumá ionosféru. Mnozí zatím ale vidí mnohem více...

HAARP
Hlavní otázka, která z vyvstává je to, jestli umíme ovládat počasí, jestli umíme spustit přírodní katastrofy. Pokud si říkáte, že něco takového není možné, pozorně si přečtěte tuto konspiraci.

HAARP tvoří 180 antén a 360 vysílačů, které vysílají společně jednu magnetickou vlnu směrem k ionosféře. Údajně to máte sloužit k výzkumu rádiové komunikace, polární záře aj. Zastánci teorie ale tvrdí, že HAARP dokáže ovládat počasí a někteří dokonce věří, že ovládá mysl. To s tou myslí už se mi tolik nezdá, ale na tom počasí možná něco bude.

4. Atentát na J. F. Kennedyho

1. srpna 2013 v 11:59 | Terela |  Konspirační teorie
Přichází už 4. díl konspiračních teorií, dnes o atentátu na Johna Fitzgeralda Kennedyho.


Atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho
Co se vlastně stalo 22.listopadu 1963? Jednal Oswald na vlastní pěst, nebo je všechno mnohem složitější a propletenější?

Svědci hovoří o tom že rány nepřišli z budovy knihovny, ale že střílel někdo těsně za jejich zády, navíc je uvedeno, že Oswald nebyl nijak dobrý střelec a přesto se dokázal trefit do jedoucího objektu a ještě dokázal vystřelit 3 rány asi za 6 sekund, což je se zbraní, se kterou střílel prakticky nemožné,dokázal to nejeden pokus. Střel muselo být víc a nepřicházely z budovy, která byla uvedena, Kennedyho tělo se totiž letí dozadu, podle fyzikálních zákonů tedy musel stát střelec úplně jinde, než je v oficiální verzi.