6. - 6 faktů o 11/9 (II.)

3. srpna 2013 v 13:43 | Terela |  Konspirační teorie
O 11. září tu toho padlo už mnoho. I tak vám napíši další nesrovnalosti, které se s tímto dnem pojí, jelikož pravdy není nikdy dost.


  1. Je téměř logické, že únosci letadel neměli šanci přežít nárazy letadel. Jak je ale možné, že ti lidé, kteří za únosce byli označeni, dále žijí a o své smrti se dozvěděli z novin.
  2. Další velice podivnou a ne zrovna známou událostí tohoto dne je pád budovy č.7. Ta totiž spadla, aniž by do ní nějaké letadlo narazilo! Její pád vypadal jako dokonale promyšlená řízená demolice. Navíc byly později v okolí budovy nalezeny pozůstatky super-termitu (výbušnina použitá k demolici)
  3. Dále mě například zaráží to, kolik lidí kvůli 11/9 zemřelo. A tím nemyslím oběti tragédie, ale různé svědky, kteří byli proti oficiální verzi. Stačilo aby napsali nějakou knihu o události, nebo jen na veřejnosti říkali, co viděli na vlastní oči a věšinou byli nalezeni mrtví s tím, že prý spáchali sebevraždu. (Samozřejmě ne všichni, ale sem tam někdo) -
  4. Čtvrté unesené letadlo mělo údajně havarovat u Shanksville. Ale neexistují o tom žádné důkazy! Jen fotografie malého kráteru v zemi a trosky, které ale neodpovídají velikému dopravnímu letadlu. Třešničkou na dortu je to, že na satelitních fototografiícch z roku 1994, už je kráter zachycen. 7 let před tím, než ho tam udělalo letadlo.
  5. Nekteří lidé, co v budovách pracovali přiznali, že pár dní před atentátem došlo v budově k jakýmsi rekonstrukcím, při kterých prý měl být natřen na zdi termit. Ten byl ostatně nalezen v troskách budov.
  6. Jestliže byl v budově tak šílený žár, který roztavil ocelovou konstrukci, jak je možné, že zde byli lidé bez popálenin? Konkrétně bývá velmi často vyzdvihována fotografie ženy, stojící na okraji budovy v místě, kam letadlo narazilo. Ale tam měl přeci panovat největší žár, tak jak je možné, že žena nejeví známky jakéhokoliv vznícení či jak to napsat)...?
Podobné
-----
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte konspirační teorii o 11. září 2001, nebo oficiální verzi tragédie?

Konspirační teorii
Oficiální verzi

Komentáře

1 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 3. srpna 2013 v 22:29 | Reagovat

Oficiální verzi vůbe nevěřím... Byla to hrozná tragédie.. Pamatuji si podrobně, co jsem ten den dělal..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama