Konspirační teorie

9/11 v číslech

22. února 2014 v 16:29 | Terela
Tento text jsem objevila zde->http://le-meilleur.blog.cz/ a myslím si, že stojí za to, si ho přečíst, proto ho s vámi budu sdílet.
Jedná se o další dílek do konspirační teorie o 11. září a víte co? Ono to dáva vážně smysl!
Opravdu stojí za to si to
přečíst...

New York City má 11 písmen.

Afghanistan má 11 písmen.

Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením "dvojčat"
WTC) má 11 písmen

George W Bush má rovněž 11 písmen.

Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:

1. New York je jedenáctý stát USA
2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65
pasažérů 6+5=11
5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11,
9+1+1=11
6. toto datum odpovídá telefonímu číslu amerických záchranných
jednotek 911. Opět 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!

Čti dál a více přemýšlej:

7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11
9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a
zase 911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

Teď to ale začne bejt pořádně strašidelný:
otevři si Word a udělej následující:

-napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první
vlétlo do dvojčat)

-označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na
Wingdings

Tak co, jak je po těle?

6. - 6 faktů o 11/9 (II.)

3. srpna 2013 v 13:43 | Terela
O 11. září tu toho padlo už mnoho. I tak vám napíši další nesrovnalosti, které se s tímto dnem pojí, jelikož pravdy není nikdy dost.


  1. Je téměř logické, že únosci letadel neměli šanci přežít nárazy letadel. Jak je ale možné, že ti lidé, kteří za únosce byli označeni, dále žijí a o své smrti se dozvěděli z novin.
  2. Další velice podivnou a ne zrovna známou událostí tohoto dne je pád budovy č.7. Ta totiž spadla, aniž by do ní nějaké letadlo narazilo! Její pád vypadal jako dokonale promyšlená řízená demolice. Navíc byly později v okolí budovy nalezeny pozůstatky super-termitu (výbušnina použitá k demolici)

5. HAARP

2. srpna 2013 v 12:06 | Terela
Dnes se zaměřím na HAARP. Jedná se o vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum, jež zkoumá ionosféru. Mnozí zatím ale vidí mnohem více...

HAARP
Hlavní otázka, která z vyvstává je to, jestli umíme ovládat počasí, jestli umíme spustit přírodní katastrofy. Pokud si říkáte, že něco takového není možné, pozorně si přečtěte tuto konspiraci.

HAARP tvoří 180 antén a 360 vysílačů, které vysílají společně jednu magnetickou vlnu směrem k ionosféře. Údajně to máte sloužit k výzkumu rádiové komunikace, polární záře aj. Zastánci teorie ale tvrdí, že HAARP dokáže ovládat počasí a někteří dokonce věří, že ovládá mysl. To s tou myslí už se mi tolik nezdá, ale na tom počasí možná něco bude.

4. Atentát na J. F. Kennedyho

1. srpna 2013 v 11:59 | Terela
Přichází už 4. díl konspiračních teorií, dnes o atentátu na Johna Fitzgeralda Kennedyho.


Atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho
Co se vlastně stalo 22.listopadu 1963? Jednal Oswald na vlastní pěst, nebo je všechno mnohem složitější a propletenější?

Svědci hovoří o tom že rány nepřišli z budovy knihovny, ale že střílel někdo těsně za jejich zády, navíc je uvedeno, že Oswald nebyl nijak dobrý střelec a přesto se dokázal trefit do jedoucího objektu a ještě dokázal vystřelit 3 rány asi za 6 sekund, což je se zbraní, se kterou střílel prakticky nemožné,dokázal to nejeden pokus. Střel muselo být víc a nepřicházely z budovy, která byla uvedena, Kennedyho tělo se totiž letí dozadu, podle fyzikálních zákonů tedy musel stát střelec úplně jinde, než je v oficiální verzi.

3. 11. září 2001 - Pentagon

31. července 2013 v 14:12 | Terela
Ve spojitosti s 11. zářím se jistě každému vybaví obraz hořících dvojčat padajích k zemi. Těm se ale dnes věnovat nebudu, avšak téma 11. září nevypustím, jen se přesměruji k jiné události tohoto dne, ktrou je útok na Pentagon.

Co se vlastně stalo? Údajně narazilo jedno unesené letadlo do Pentagonu, jenže důkazy říkají něco jiného.
Jednou z podivností je to, že NORADu (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany) bylo zakázáno poslat stíhačky na unesená letadla, toto přikázání prý přišlo z Bílého domu. Kdyby ale stíhačky letadla sestřelily, předešlo by se ztrátě 3000 lidí!

2. Přistání na Měsíci

30. července 2013 v 9:37 | Terela
Tato poměrně známá konspirace patří mezi mé oblíbené, nedá se říci, že jí věřím, ale vzhledem k tomu, jak nemyslitelné věci popisuje, mě vážně zaujala. Jedná se o to, zda opravdu přistálo Apollo 11 na Měsíci.

-Přistání na Měsíci
Konspirace si pohrává s myšlenkou, že amerika celý let nafalšovala a natočila v ateliéru poté, co rusové dokázali, že je to technicky nemožné, navíc se bavíme o době, ve které ještě nebyly technologie vyspělé jako dnes.

A co nahrává konspiraci do karet? Například silné Van Allenovo záření, které je vysoce radioaktivní a i dnes se létá pod ním z důvodů bezpečnosti.
Na Měsíci není voda, která by změkčila půdu natolik, aby astronauti udělali nějaké, natožpak tak silné, otisky bot do země.

1. FEMA campy

29. července 2013 v 18:15 | Terela
Můj blog je tomuto tématu zasvěcen, takže jsem za něj opravdu ráda. Pokusím se najít síly na to abych každý den napsala alespoň jednu konspirační teorii, známou i téměř neznámou. Třeba pak změníte svůj dosavadní názor a sundáte růžové brýle.

FEMA campy
- Celá tato konspirace se točí okolo ,,federální agentury pro řízení krizových situací", ta totiž nechala vybudovat krizová centra po celé Americe, jež mají údajně sloužit jako útočistě pro občany zasažené živelnou katastrofou. To zní moc hezky, že ano? ALE, proč je okolo těchto útočišť vedený plot s ostnatým drátem vedoucím dovnitř tak, aby nikdo nemohl utéci?
Dalším zajímavým faktem je, že u každého tábora je železniční trať, kopírující styl Osvětimi a podobných nacistických táborů, po kolejích se totiž nejlépe převáží velké množství lidí.

Video plné symbolů aneb Die Young

27. května 2013 v 17:16 | Terela
To ,co jsou Illumináti asi většina z vás ví, kdo ne, doporučuji si něco přečíst na internetu abyste pochopili význam tohoto článku.
Poprvé co jsem klip Die young viděla, mě hnedka zarazilo, kolik obsahuje trojúhelníků, což se ale po podrobnějším prozkoumání stalo tím nejmenším, klip je plný podprahových nápisů, obrázků...

6 faktů o 11/9 (I.)

28. dubna 2013 v 15:28 | Terela
Křik, pláč, zoufalství, hrůza v očích. 11. září 2001 se zapsalo do dějin děsivým útokem na 2 mrakodrapy dvojčat světového obchodního centra a na Pentagon. Do budov narazila dopravní letadla, která řídili teroristé. Ale vážně to byli teroristé, nebo šlo o "útok pod cizí vlajkou"? Dnes vám přináším prvním 6 důvodů, proč nevěřit oficiální verzi, která vše zametla pod koberec.

  1. Roztavená ocel? Pád budov způsobilo to, že se pod žárem roztavila ocelová konstrukce. Aby se tomu tak stalo, potřebovala by ocel teplotu téměř 1500 °C . Ale budovu musela odolávat teplotě zhruba 700°C Což je méně jak polovina! Budova prý byla navržena tak, aby odolala vysokým teplotám, kde se tedy mistr tesař utnul? Ledaže by někdo použil chemikálii, která by hoření a teplotu podpořila. Vědci se schodují na termitu. Dá se i natírat, ale jakmile uschne, stává se vysoce hořlavým. Ale kdo by si tím dobrovolně natíral mrakodrap, pokud by se ho nechtěl zbavit..
  2. Proč letadla nebyla zastavena? Do New Yorku se blíží letadla, která tam vůbec neměla být. To přeci není v pořádku! Museli přeci vědět, že takové ztracené letadlo může napáchat ohromné škody. Proč tedy letadla nesestřelili stíhačky, New York a Washington, jsou nejhlídanější místa, jež brání letecká základka Andrews, která je vždy v pohotovosti a dolet do jim New Yorku trvá 4 minut! Proč tolik nákladné základny Amerika má, když je neochránili před neštěstím tohoto rozsahu. Takovou věc, která se stala 9/11 vůbec nesměli dopustit. To jim to nebylo ani trochu nápadné, obzvlášť když se jim údajně dostalo varování několik dní předem? Ale co když dostali jiné pokyny, pokyny nezasahovat...
  3. Pojistný podvod? 2 měsíce před útokem si majitel Larry Silversteinne nechal dvojčata pojistit na 6 miliard dolarů. Navíc se mluvilo o tom, že by budovy měli podlehnout přestavbám, která by vyžadovali odborné strhnutí, jež bylo finančně velmi náročné.
 
 

Reklama