o webu

Terela - admajnstrátorka

9. dubna 2013 v 20:40
Milý přátelé a obyvatelé Země, jak je asi jasné, tento web někdo vede a ten někdo by se vám rád představil, tady na Saturnu se jmenuji Terela a studuji základní školu na 25. prstenci. Nyní docházím již devátým rokem poctivě do školy a po tomto roce mě čeká další škola, tentokrát střední. Rozhodla jsem se pro gymnázium na 26. prstenci, tak jen doufám, že mě tam vezmou.
Napíšu vám něco o sobě, abyste věděli s kým máte tu čest. Bydlím v městečku zvaném Lázně Bělovesmír. Jelikož ráda píši, nabídl mi místní majitel hospůdky Na Prstenci Saturnu, abych psala pro tuto stránku to, o čem se zrovna hovoří, jelikož tuto stránku si čtou jeho štamgasti a mají si pak o čem povídat u půlitru píva.
Také ráda fotografuji, takže je možné, že se tu někdy nějaké fotografie objeví, ikdyž od toho mám svůj druhý blog.
Občas i něco namaluji a nakreslím, tak pokud budete chtít, můžu třeba nakreslit, jak u nás na Saturnu vypadají domy a tak, jelikož si myslím, že jste je ještě nikdy neviděli.

Vážení pozemšťané

9. dubna 2013 v 20:26
Vážení pozemšťané, vítám vás v malé galaktické hospůdce Na Prstenu Saturnu. Místní štamgasti nefalšovaného prstencového piva zde řeší nejrůznější témata, o kterých se mluví, zvláště je zajímá malá planetka Země, o které vedou vášnivé debaty. Zdejší hospodský pozorně naslouchá a všechny rozumy svých hostů pečlivě zapisuje. Na tomto webu si budete moci přečíst články od A do Z, žádné téma naší hospůdce neunikne, aproto si zde někdy přečtete nějakou tu konspirační teorii, někdy recept na vesmírnou dobrůtku a někdy se pro změnu zasmějete u zajímavostí, které jste o své planetě ani nevěděli.
Pokud vám to gravitace na Zemi dovolí, zkuste nám nacvakat nějakou reakci, připomínku, či jakýkoliv názor na tento web. Až si to přečteme, jistě vám z naší hospůdky zamáváme, tak se nezapomenťe koukat!
 
 

Reklama