Témata hýbající světem

Reklamní průmysl

19. listopadu 2013 v 18:47 | Terela
Prsa, prsa everywhere!

Ještě před 100, ba možná ještě před 60ti lety bylo ženské tělo tabu, kdy z vás odhalený kotníček dělal prostitutku oddanou ďáblovi. Ženy ukazovaly svou krásu úplně jinak, tak nějak přirozeněji. Navíc dříve třeba takové focení nebylo na dením pořádku, dívka prostě nešla do koupelny a nenafotila tam 100 příšerných fotek s tváří kačera, ale když už nějaké to focení probíhalo, těm holkám to tam prostě slušelo.

Závislost na mobilu

12. června 2013 v 16:46 | Terela
Tento článek jsem původně vůbec psát nechtěla, ale když jsem čím dál více vnímala to, co lidé v mém okolí neustále dělají, musela jsem to ze sebe dostat. Dřív byl mobil k tomu, abychom si zavolali s tím, s kým potřebujeme mluvit. Ale doba šla dál a brzy začali přicházet první hry na mobil, typu Snake a později se dokonce objevil první barevný displej. Ale ani to nestačilo, přišli první dotykové mobily a nyní tu máme mobily s Androidem a podobnými věcmi (vůbec se o to nezajímám, tak mě kdyžtak opravte, kdyby to bylo jinak) . A právě android je největší problém. Už když začali dotykové mobily, lidé na nich chodili na internet, ale teď, kdo nemá androida, je prostě mimo, jelikož si nemůže zahrát Poua a bůhví, co ještě.

Dnešní doba bere dětem dětství

29. května 2013 v 18:20 | Terela
Ahojte, jak tak na to koukám, česká internetová scéna je plná osmiletých holčiček, které radí ostatním "jak se lýčit", "jak zbalyt kluka" nebo natáčí "vydeodotazníky" . Dobrá chápu , že když vidí velké holky, jak jsou namalované a sluší jim to, tak to chtějí zkusit také, proč ale natáčí rozcapená videa, ve kterých se tváří jako mistr světa amoleta a jsou děsně cool, sexy, in, a SWAG. Mě osobně je 15 a když se nějak nalíčím, to už musí být. Myslím si, že bohatě stačí řasenka a někdy oční linky, jenže to si rozhodně nemyslí drahé kolegyně z youtube, které jsou zmalované jako s odpuštěným kurvy.

Na ukázku vám sem dám pár videí "růžových holčiček" (tak jsme pojmenovali s kamarádkou takové ty holčičky co chodí v růžovém, chovájí se jako princezny a místo slova "hovno" říkají "hovínko" a mají z toho strašnou prču)
Jde o užitečné tutorialy které vám ukáží, jak se rozhodně nechovat nejen na internetu, ale i v reálu.

A začneme slečnou Jindřiškou, která si smrká do trička a nemusí si malovat očíčka, protože je má od včera.
Toto video nás krásně poučí o tom, že rozcapování není roztomilé, vtipné ani nic podobného. Vytváří efekt stupidního člověka, který neví, co by roupama dělal.

Teroristé z Česka

20. dubna 2013 v 9:09
Co to tam u vás na Zemi vyvádíte? Člověk, teda pardon, mimozemšťan se ani nestačí divit, co se všechno nedozví.

Po teroristickém útoku v Bostonu na Maratonu, byl konečně zadržen pachatel. Obviněný pochazí ze země, o které jste možná nikdy neslyšeli, z Čečně. Ještě minulý týden o ní vlastně nevěděl nikdo. Jenže po nedávných hádkách na twitteru se jistě dostalo slovo "Chechnya" mezi nejvyhledávanější výrazy, hned se slovem "Czechya". Došlo tak po jisté zmílce, která označila, jako teroristovu domovinu, Českou republiku, místo Čečně. Na Twitteru se rozpoutala ostrá debata na téma, že by ČR měli vybombardovat a kdesi, cosi. Další se naopak bavili nad nevědomostí svých rodáků, ktěří si ale s oblibou pletou i "Austrii" a "Australii" a tak podobně. Globální nevědomost tak přestěhovala klokany do Rakouska a z Česka udělala Zemi, hemžící se teroristy, kterou je nutné vybombardovat.

Je to vlastně vtipné, kolik dokáže malé popletení písmen, drobné přeřeknutí, překlik na klávesnici. To pak můžete klukovi místo toho, že je "guy" napsat že je "gay" (chlapák, homosexuál) . Nebo se vám může stát, tak jako jisté moderátorce zpráv, že místo slova "organismy" řeknete "orgasmy" . A dál bych mohla pokračovat i hodinu.

Zatímco všem přeřekům jsme se vždy zasmáli, tento nás div nestál životy, a tak se ptám, budete teda bombardovat Czechyi, neno Chechnyi? Já jen jestli se má pozemská kamarádka učit na přijímačky, nebo jestli už to nemá cenu.


Ozón s vámi, Vaše Terela
 
 

Reklama